Pratite nas

Fudbal

Ubjedljiva pobjeda Breznice, dva gola Gačanice

Šampion je opravdao ulogu favorita na gostovanju Mladosti 2015 – Breznica je pobijedila na pomoćnom terenu OFK Titograda sa 5:1, u devetom kolu domaćeg prvenstva.

Pogotke za ekipu iz Pljevalja postigle su Minela Gačanica u 25. i 65. Maja Šaranović pogodila je u 30. Jelena Petrović u 52. i Jelena Vujadinović u 61. minutu.

Jedini gol za mladu ekipu Mladosti dala je Jovana Miladinović iz penala, minut prije kraja.

U drugom meču devetog kola sjutra će od 15 sati igrati Ekonomist i Danilovgrad na pomoćnom terenu Sutjeske u Nikšiću.

Breznica na vrhu tabele ima 24 boda, Danilovgrad uz dva meča manje je na 13, Ekonomist je osvojio sedam, a Mladost 2015 je na tri boda.

MLADOST 2015 – BREZNICA 1:5

0:1 Gačanica 25′, 0:2 Šaranović 30′, 0:3 Petrović 52′, 0:4 Vujadinović 61′, 0:5 Gačanica 65′, 1:5 Miladinović 89′.

Pomoćni teren OFK Titograda, sudija: Nemanja Radulović.

Mladost 2015: Perunović, Radmanović, Boričić, Bojanić, Miladinović, Milović, Baturan Savović, Kaluđerović, Vidić, Đurković.

Breznica: Miličić (od 46′ Hrastovina), Osmajić (od 58′ Miletić), Bečić, Maraš (od 58′ Vujadinović), Šaranović (od 58′ Bošnjak), Tošić (od 69′ Stanić), Vujošević, Tošković (od 46′ Kočanović), Petrović (od 69′ Bajić), Đurđevac, Gačanica.