Pratite nas

Odbojka

Uzbudljiv derbi: Slavlje Luke Bar nakon preokreta i pet setova protiv Galeba

Sjajan barski derbi u sedmom kolu Superlige za odbojkašice i pobjeda Luke Bar nakon preokreta.

Odbojkašice Galeba vodile su 1:0, ubjedljivo dobivši prvi set 25:17, zatim su povele i 2:1, da bi domaće igračice izjednačile na 2:2, a u petom setu bile bolje 15:12.

Luka Bar je upisala šestu pobjedu, dok je Galeb doživio drugi poraz.

Luka Bar – Galeb Liko Soho Group 3:2 (17:25, 25:23, 22:25, 25:21, 15:12)

Bar – Sportski centar “Topolica”. Gledalaca: 400. Sudije: Slobodan Kovačević i Milana Bulatović.

Luka Bar: Petričenko 22, Sobčuk 1, Kovač (libero), Adžić, Hodžić, N. Martinović, Pepđonović 11, Vukoslavčević 13, Raičević, Salina 7, Zarubica, Ražnatović 10 , Tvrdišić (libero), M. Martinović 3.

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Krivokapić 2, Zdjelar 8, Rakočević 7, Kovačević, Škarić (libero), Medin (libero), Radović, Vlaović 2, Dragojević 15, Čavić 20, Bojić 7.