Bronza za Ninu Bulatović i Anastasiju Babović, Milena Raičević igrala samo pet minuta na završnom turniru Kupa Rumunije

FOTO Handbal • CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud

Rukometašice Glorije Bistrice, u kojoj igraju naše dvije reprezentativke Nina Bulatović i Anastasija Babović Vujović, osvojila je treće mjesto na završnom turniru Kupa Rumunije, pobjedom nad Rapidom iz Bukurešta, u kome je Milena Raičević, u „utješnom“ finalu 39:26, nakon čak dva produžetka i 80 minuta igre.

Glorija je juče u polufinalu, takođe u produžecima izgubila od domaćina Dunaree 36:25, a Rapid od CSM Bukurešta 27:23.

U polufinalnom meču Nina Bulatović je postigla četiri gola za Gloriju, a u meču za treće mjesto nije se upisala u strijelce. Anastasija Babović je u oba duela imala po jednu odbranu.

Milena Raičević je u polufinala igrala manje od pet minuta, a nije bila u sastavu Rapida u duelu sa Glorijom.