Crna Gora ispustila pobjedu u goleadi protiv Sjeverne Makedonije

Naša fudbalska kadetska reprezentacija odigrala je neriješeno 3:3 protiv Sjeverne Makedonije, u prvoj od dvije prijateljske utakmice u Radanovićima.

Gošće su povele u 10. minutu glom Vaske Vasileve iz slobodnog udarca.

Nakon pola sata naše fudbalerke izvele su korner poslije kojeg je Maša Tomašević izjednačila.

Potom je Crna Gora imala dvije velike šanse, a u jednoj je Aleka Balević pogodila stativu.

Nažalost, pred odlazak na odmor Nastasija Nakova vratila je prednost Makedonkama.

Poslije odličnog prodora Maša Tomašević, Azra Orahovac iskoristila je asistenciju i izjednačila u 53. minutu.

Do preokreta je Crna Gora došla nepunih 20 minuta prije kraja.

Angelina Drešaj ubacila je loptu u peterac, gdje se najbolje snašla Iris Dizdarević.

Tri minuta prije kraja Mihaela Dodevska je izjednačila i spriječila pobjedu Crne Gore.

Iste rivalke igraće u utorak od 13 sati u Radanovićima.

Crna Gora je utakmicu počela u sastavu: Senita Kalač, Elda Bralić, Vladana Boričić, Dunja Bojanić, Ana Vlahović, Amra Luković, Angelina Drešaj, Jelena Nikčević, Aleka Balević, Maša Tomašević, Darija Čižek.

Igrale su još Danica Reljić, Azra Orahovac, Andrea Bućković, Iris Dizdarević, Jovana Radović, Sofija Beatović, Anastasija Zarubica i Helena Živković.