Pratite nas

Fudbal

Darija se radovala pobjedi, novi poraz Slađinog Raja

Darija Đukić odigrala je drugih 45 minuta u pobjedi Minska nad Nemanom 3:1, u 27. kolu prvenstva Bjelorusije.

Njena ekipa rutinski je slavila, a Darija dala doprinos u nastavku utakmice.

Naša druga reprezentativka iz Minska Armisa Kuč, oporavlja se od povrede i nije bila u kombinaciji za ovu utakmicu.

Minsk je na drugom mjestu sa devet bodova manje od gradskog rivala Dinama, koji ima svih 27 pobjeda u sezoni.

Na terenu je 45 minuta provela i Slađana Bulatović u porazu Rajo Valjekana od Atletik Bilbaa 0:2, u 10. kolu Primere.

Gošće iz Baskije dale su oba gola u prvom dijelu, a Slađin ulazak na poluvremenu nažalost nije promijenio tok utakmice.

Rajo je pretposljednji u Primeri sa četiri boda, Slađa je dala dva od pet golova ekipe ove sezone, pa čudi zašto ne dobija šansu u prvih 11.

Od sljedećeg ponedjeljka Darija i Slađa biće na pripremama reprezentacije Crne Gore za utakmice sa Maltom i Azerbejdžanom u nastavku kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.