Jovanka nezaustavljiva, Krim pred plasmanom u četvrtfinale Lige šampiona

Sjajna partija Jovanke Radičević u pobjedi Krima nad Rapidom iz Bukurešta 29:24, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Dugogodišnja reprezentativka Crne Gore pokazala je zašto je i dalje među najboljim desnim krilima na svijetu.

U meču velikog značaja postigla je osam pogodaka za tim koji sa klupe predvodi Dragan Adžić.

Krim je na poluvremenu imao gol zaostatka, da bi u nastavku odigrao fenomenalno i sa odličnom prednošću dočekaće revanš u Rumuniji.

Poput Jovanke, osam golova za domaći tim dala je Tjaša Stanko, dok su po četiri puta mrežu rivala pogodile Sanja Radosavljević i Darija Dmitrijeva.

Odlična je na golu bila Barbara Arenhart sa osam pogodaka.

Sa druge strane, pet golova Orlane Kanor, po četiri Elize Julije Bućeski i Alisije Fernandes Frage.