Rukomet
„Lavica“ još dvije godine u Dortmundu: Teodora potpisala novi ugovor sa Borusijom
Teodora Rončević potpisala je novi ugovor sa Borusijom iz Dortmunda.
Crnogorska rukometašica dogovorila je saradnju sa njemačkim klubom do juna 2028. godine.
Teodora je u redove Borusije došla prošlog ljeta, nakon što je bilo jasno da za nju neće biti mjesta u timu Budućnosti.
Iskoristila je šansu u Dortmundu, branila i u Ligi šampiona u klubu su odlučili da sa njom nastave saradnju.
Teodora se trenutno nalazi sa našom juniorskom reprezentacijom na Svjetskom prvenstvu u Kini.
Poslije dvije pobjede nad Islandom i Amerikom, mlade „lavice“ će sjutra od osam sati igrati utakmicu odluke za prvo mjesto u grupi protiv Češke.
