Pratite nas

Rukomet

„Lavica“ još dvije godine u Dortmundu: Teodora potpisala novi ugovor sa Borusijom

Teodora Rončević potpisala je novi ugovor sa Borusijom iz Dortmunda.

Crnogorska rukometašica dogovorila je saradnju sa njemačkim klubom do juna 2028. godine.

Teodora je u redove Borusije došla prošlog ljeta, nakon što je bilo jasno da za nju neće biti mjesta u timu Budućnosti.

Iskoristila je šansu u Dortmundu, branila i u Ligi šampiona u klubu su odlučili da sa njom nastave saradnju.

Teodora se trenutno nalazi sa našom juniorskom reprezentacijom na Svjetskom prvenstvu u Kini.

Poslije dvije pobjede nad Islandom i Amerikom, mlade „lavice“ će sjutra od osam sati igrati utakmicu odluke za prvo mjesto u grupi protiv Češke.

Klikni i komentariši

Ostavite komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Reklama

Ovo morate vidjeti

Reklama

Više u Rukomet