Pratite nas

Fudbal

Medina kao heroina – gol za pobjedu u 92. minutu!

FOTO 1. FC Nürnberg Frauen

Medina Dešić je heroina Nirnberga – golom u 92. minutu, naša fudbalerka donijela je svom timu veliku pobjedu nad Kelnom u gostima 4:3, u nevjerovatnom meču 17. kola Bundeslige.

Nirnberg je vodio 3:0 u 54. minutu, da bi domaće igračice golovima u 80, 88. i 91. minutu došle do 3:3.

I kada je izgledalo da će Nirnberg ispustiti veliku prednost, Medina je u drugom minutu nadoknade pogodila za veliki trijumf i nadu za opstanak.

Prema saju Flashscore, Medina je ocjenom 8 najbolja igračica meča, dok je na sajtu Sofascore dobila 7,5.

Bio je to njen treći gol u prvenstvu – svojim pogocima, naša reprezentativka je direktno donijela sedam od ukupno 12 bodova.

Prethodno je pogodila za remi protiv Bajerna 1:1 i pobjedu nad Diuzburgom 2:1.

Ako ostane u elitnom rangu, Nirnberg će moći da se zahvali Medini Dešić!

Nirnberg je ostao na pretposljednjem mjestu sa 12 bodova, ali sada ima samo jedan manje od Lajpciga, a dva od Kelna.