VIDEO Tina i Teodora lansirale Crnu Goru do pobjede na Cetinju

Teodora Cebalović; Foto FSCG

Ženska pionirska fudblska selekcija Crne Gore upisala je efektnu pobjedu nad Bosnom i Hercegovinom 2:0 na Cetinju, u drugom kolu UEFA Razvojnog turnira.

Naše najmlađe fudbalerke su na startu igrale bez golova protiv Sjeverne Makedonije, propustile šanse za pobjedu, a danas bile efikasnije.

U 4. minutu Tina Janketić je iskoristila neopreznost odbrane golmanke rivalki i vješto pogodila sa vrha šesnaesterca.

Teodora Cebalović je u 30. minutu postigla drugi gol za naš tim – lijepo je plasirala loptu iskosa sa lijeve strane u suprotni ugao.

U posljednjem kolu Crna Gora će u petak u 10 časova, takođe na Cetinju, igrati derbi protiv Hrvatske.

Hrvatska je upisala dvije pobjede. U 1. kolu bila je bolja od Bosne i Hercegovine 2:0, a u drugom od Sjeverne Makedonije 6:0.

Crna Gora je danas igrala u sljedećem sastavu:

Ilda Orahovac, Ana Vlahović, Nikolina Mozer, Azra Orahovac, Amra Luković, Anđela Bešović, Teodora Cebalović, Aleka Balević, Tina Janketić, Elena Damjanović, Helena Živković.

U drugom poluvremenu u igru su ušle: Sara Tadić, Tijana Džankić, Sara Đorđević, Jovana Bošković, Nađa Rašović i Iva Miličković.