Pratite nas

Fudbal

Medina se oprostila od Nirnberga: Dvije sjajne godine, hvala na svemu od srca

FOTO 1. FC Nürnberg Frauen

Poslije sjajne sezone u kojoj je postigla 20 golova i predvodila Nirnberg do povratka u elitno društvo njemačkog fudbala, Medina Dešić oprostila se od ovog kluba.

Crnogorska reprezentativka odigrala je na visokom nivou i jedna je od najzaslužnijih što će Nirnberg od jeseni ponovo biti u Bundesligi.

„Zaista mi je teško, ali došlo je vrijeme da se oprostim od vas. Dvije nevjerovatno intenzivne godine pune ljubavi, vjere i strasti! Dvije godine koje su me oblikovale kao igračicu i kao osobu! Od prvog trenutka sam se osjećala izuzetno prijatno u ovom gradu i ovom klubu“, napisala je Medina na društvenim mrežama i dodala:

Posebno želim da se zahvalim saigračicama – nevjerovatno je kakvu smo impresivnu sezonu odigrale. Svakog dana mi je bilo pravo zadovoljstvo da budem s vama na terenu! Hvala i cijelom stručnom štabu koji me je podigao na viši sportski nivo! I naravno, hvala svim navijačima na nevjerovatnoj podršci – od Labe do Izara! Nastavite da podržavate djevojke, napunite stadion – one su to i te kako zaslužile! Želim timu sve najbolje u 1. Bundesligi. Ostanite hrabre do samog kraja!“.

Na kraju emotivnog obraćanja naša golgeterka je istakla da srećna odlazi iz kluba.

„Hvala vam od srca na poverenju koje ste mi pružili u ove dvije godine. Odlazim sa srcem punim uspomena, ponosa i duboke zahvalnosti. Hvala, Nirnberg – bila mi je velika čast!“, zaključila je Medina Dešić.

Klikni i komentariši

Ostavite komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Reklama
 

Ovo morate vidjeti

Više u Fudbal