Pratite nas

Fudbal

Zvanično – Angelina Drešaj u Mađarskoj: Želim da napredujem i steknem nova iskustva

Foto FK Budućnost/Rusmin Radič

Transfer Angeline Drešaj je ozvaničen – naša 18-godišnja fudbalerka karijeru nastavlja u mađarskom Sent Mihaljiju.

Angelina u Mađarsku dolazi iz Budućnosti, sa kojom je osvojila dvije titule prvaka Crne Gore.

„Srećna sam što dolazim u Sent Mihalji i otvaram novo poglavlje u mojoj karijeri. Ovo je moj prvi inostrani ugovor, mnogo mi to znači i ponosna sam što ću biti dio kluba iz Segedina. Cilj mi je da napredujem kao igračica, da steknem novo iskustvo i pomognem timu da ostvari ambicije. Motivisana sam da radim naporno, da napredujem i da dajem sve od sebe na svakom meču i treningu“, kazala je Angelina.

Drešaj je u aprilu napunila 18 godina, a već četiri sezone je prvotimka Budućnosti, u posljednje dvije i najbolja napadačka opcija šampionskog tima.

Standardna je članica naše U 19 selekcije, prošla je sve mlađe kategorije.

Sent Mihalji je mađarski prvoligaš, u kome je sreću našao veliki broj naših fudbalerki.

Prošle sezone dres kluba iz Segedina nosile su Anastasija Krstović, Nađa Đurđevac i Sara Simonović.

U Sent Mihaljiju je igrala i Ivana Boričić, prije nego što je pojačala Ujpešt.

Klikni i komentariši

Ostavite komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Reklama

Ovo morate vidjeti

Reklama

Više u Fudbal