Fudbal
Angelina Drešaj blizu transfera, Mađarska za korak dalje u karijeri
Angelina Drešaj, jedna od naših najtalentovanijih fudbalerki, blizu je odlaska u inostranstvo.
Mlada fudbalerka Budućnosti na korak je od transfera u Mađarsku, u redove Sent Mihaljija iz Segedina, javlja dobro obaviješteni Women Balkan Insider.
Drešaj je u aprilu napunila 18 godina, a već četiri sezone je prvotimka Budućnosti, u posljednje dvije i najbolja napadačka opcija šampionskog tima.
Standardna je članica naše U 19 selekcije, prošla je sve mlađe kategorije.
Sent Mihalji je mađarski prvoligaš, u kome je sreću našao veliki broj naših fudbalerki.
Prošle sezone dres kluba iz Segedina nosile su Anastasija Krstović, Nađa Đurđevac i Sara Simonović.
U Sent Mihaljiju je igrala i Ivana Boričić, prije nego što je pojačala Ujpešt.
