Kadetska fudbalska liga: Mladost maksimalna, Amra Luković pet puta u metu, Cvetex iznenadio Budućnost

Fudbalerke Cvetexa

I nakon sedmog kola Kadetske lige Crne Gore za fudbalerke, Mladost je ekipa sa maksimalnim učinkom.

Mlade igračice iz Podgorice bile su ubjedljive protiv Ekonomista – 8:1, a ubjedljive trijumfe ostvarili su Cvetex i Budućnost.

Njihov međusobni duel bio je najzanimljiviji i završen je minimalnom pobjedom Cvetexa.

Ekonomist – Mladost 1:8 (0:4)

Strijelci: Teodora Cebalović za Ekonomist; Amra Luković pet golova,  Jana Merdović dva gola i Vladana Boričić za Mladost.

Igračica utakmice: Amra Luković (Mladost).

Cvetex – Budućnost 1:0 (1:0)

Strijelci: Azra Duraković u 10. minutu.

Igračica utakmice: Jovana Radović (Cvetex)

Durmitor – Cvetex 0:9 (0:6)

Strijelci: Jovana Radović u 2, 3, 7. i 20. minutu, Lajla Hodžić u 5. minutu, Leticija Habibović u 9. minutu, Andrea Bućković u 10. minutu, Iris Dizdarević u 16. minutu i Ajša Salković u 24. minutu.

Igračica utakmice: Iris Dizdarević (Cvetex).

Budućnost – Obilić  8:0 (4:0)

Angelina Drešaj u 6, 19, 20. i 27. minutu, Maša Tomašević u 7. i 22. minutu, Aleka Balević u 8. minutu i Andrea Todorović u 13. minutu.

Lista strijelaca:

15 golova: Angelina Drešaj (Budućnost)

12 golova: Amra Luković (Mladost)

11 golova: Jana Merdović (Mladost)

8 golova: Jelena Nikčević (Ekonomist)

7 golova: Dunja Bojanić (Mladost)

6 golova: Nađa Doknić (Ekonomist), Tina Janketić (Ilarion)

5 golova: Slavica Krstevska (Budućnost), Ana Vlahović (Ilarion), Teodora  Cebalović (Ekonomist), Jovana Radović (Cvetex),

4 gola: Helena Živković, Maša Tomašević (Budućnost), Azra Orahovac (Mladost), Anja Zećiri (Obilić),

3 gola: Aleka Balević (Budućnost)

2 gola: Adelina Orahovac, Andrea  Todorović (Budućnost), Elena Damjanović (Ekonomist), Ema Obradović (Mladost), Ajla Frljukčić, Nikolina Ratković (Ilarion), Hristina Lazović, Darija Čižek (Obilić), Azra Duraković, Andrea Bućković (Cvetex)

1 gol: Anđela Bešović, Tijana Džankić, Nikolina Mozer, Vladana Boričić (Mladost),  Darija Asanović, Sara Đorđević (Ilarion), Anastasija Zarubica, Katarina Mitrović (Ekonomist), Anja Vranješ, Ena Spahić (Breznica), Ajla Hodžić, Leticija Habibović, Ajša Salković, Iris Dizdarević (Cvetex)