Pratite nas

Fudbal

Misa i Slađa: Crnogorski tandem od starta sezone u golgeterskoj formi

Slađa Bulatović na meču sa Atašehirom, FOTO Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget Gençlik Spor Kulübü

Blistav početak sezone naših najboljih fudbalerki u dresu turskog šampiona Fomgeta – i Slađana Bulatović i Armisa Kuč upisale su se u strijelce u ubjedljivoj pobjedi na startu turskog prvenstva.

Fomget, aktuelni šampion, slavio je protiv Atašehira u gostima 4:0.

Misa Kuč je u 32. minutu otvorila utakmicu, a Slađa Bulatović u finišu poluvremena pogodila za 2:0.

U nastavku je treći gol za Fomget upisala Ukrajinka Olga Ovdijčuk, da bi Misa u posljednjim trenucima utakmice postigla svoj drugi gol za konačan rezultat.

Misa Kuč, FOTO Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget Gençlik Spor Kulübü

Tako je Fomget u velikom stilu počeo prvenstvo i zagrijavanje za prvi veliki izazov – prvi kvalifikacioni turnir za Ligu šampiona i meč u polufinalu protiv islandskog Valura, 6. septembra.

Četiri dana ranije Fomget će u 2. prvenstvenom kolu ugostiti Adanu.