Misa i Slađa poražene u velikom derbiju, Galata slavila u 91. minutu

Sa meča Galatasaraj - Fomget, FOTO Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget Gençlik Spor Kulübü

Poraz Fomgeta u velikom derbiju turskog fudbalskog šampionata.

Tim naših Armise Kuč i Slađane Bulatović izgubio je u Istanbulu od Galatasaraja 2:1.

Bio je to duel dvije prvoplasirane ekipe, a nakon današnjeg rezultata i 12 rundi, Galatasaraj ima četiri boda više od aktuelnog šampiona iz Ankare, koji je doživio prvi poraz.

Galatasaraj je poveo golom Azerbejdžanke Kristine Bakarandze, da bi u 41. minutu Misa Kuč lansirala u prostor Ukrajinku Olgu Ovdičjuk koja je izjednačila.

Domaćin je bio bolji u nastavku, a do pobjede je došao u 90. minutu, kada je iz gužve u petercu pogodila Emina Ečem.

U posljednjem napadu, Misa Kuč je imala dobru šansu da postigne gol za 2:2 – izborila je poziciju za šut sa vrha šesnaesterca, a lopta završila pored lijeve stative.