„Naša“ Juventa nezaustavljiva u MOL ligi

Juventa igra u sjajnoj formi u MOL ligi.

Ekipa za koju nastupaju tri crnogorske rukometašice savladala je Hazenu Kinžvart 41:26 i upisala osmu uzastopnu pobjedu u ovom takmičenju, a 10. računajući i Evropski kup.

Neizvjesnost je potrajala do poluvremena (16:13), da bi u nastavku dominirao domaći tim.

Nikoleta Pejović dala je dva pogotka, Marija Radović jedan, dok Anastasija Krivokapić nije bila u sastavu na ovoj utakmici.

U gostujućem timu naše Marija Božović i Ivana Đurović nisu se upisale u ovom meču.

Juventa dijeli prvo mjesto sa Dunajskom Stredom sa učinkom od osam pobjeda i porazom, dok su Čehinje poražene nakon četiri trijumfa i trenutno su na petoj poziciji.

U sljedećoj rundi tim iz Mihalovca gostovaće Zlinu, dok će Čehinje na megdan Plzenu.