Odbojka

Tanja Bokan riješila gradski derbi: Četvrta pobjeda Herceg Novog, prvi poraz Albatrosa

Sa meča Albatros - Herceg Novi; foto: odbojka.me

Gradski derbi u 4. kolu Superlige za odbojkašice pripao je favoritu.

Herceg Novi je pobijedio Albatros 3:0 i zadržao maksimalan učinak nakon četiri meča – četiri pobjede, bez izgubljenog seta.

Albatros je doživio prvi poraz u sezoni, nakon tri startne pobjede.

Prvi set je protekao u znaku jednog tima, lako je Herceg Novi stigao do 1:0, da bi naredna dva bila neizvjesna…

Blistala je Tanja Bokan, koja je sa 23 poena vodila svoj tim do trijumfa, bila nezadrživa za blok Albatrosa.

U poraženom timu 14 poena je uzela Kukobat, a 12 Šćekić.

Albatros – Herceg Novi 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)

Herceg Novi – Sportski centar Igalo. Gledalaca: 700. Sudije: Slobodan Kovačević i Milorad Delić.

Albatros: Pavliašuk 3, Bojko (libero), Bijelović, Ćirović, Batinić 6, Vuletić 6, Janjušević 1, I. Samardžić-Pecelj, Šekularac (libero), Popović 2, Kukobat 14, Šćekić 12,  Tripković, M. Samardžić-Pecelj.

Herceg Novi: Bokan 23, Burzanović, Čabonenko 7, Stanimirović 9, Labović (libero), Tvrdišić 2, Boban 2, Dragović (libero), Tuševljak, Balai 8, Matsumoto, Liutikova, Lisičić, Bektereva 3.