Tatar: Kada smo ih „otvorili“, sve je bilo lakše

Prvi pogodak olakšao je put našoj omladinskoj fudbalskoj reprezentaciji ka pobjedi nad Jermenijom 4:0, u drugoj utakmici preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, ističe Ivan Tatar, koji predvodi naš tim na turniru u Bosni i Hercegovini.

Naše djevojke imaju maksimalnih šest bodova i protiv domaćina će igrati za plasman u elitnu rundu kvalifikacija.

„U meč smo ušli u grču, prvu šansu smo stvorili tek nakon desetak minuta. Ipak, kada smo se ,,oslobodili“ i postigli prvi gol, sve je bilo lakše. Nakon toga su golovi brzo padali. Na poluvremenu smo odlučili da zamijenimo neke igračice koje imaju kartone, kao i neke koje su bile umorne, tako da je rezultat ostao isti, iako smo imali još šansi da ovaj trijumf bude ubjedljiviji. Na kraju, bitno je da smo upisali nova tri boda. Sada slijedi duel sa Bosnom i Hercegovinom, koji će biti borba za osvajanje prvog mjesta u grupi, kazao je Ivan Tatar, a prenosi sajt Fudbalskog saveza Crne Gore.

Crna Gora će protiv Bosne i Hercegovine igrati u ponedjeljak od 14.30.