Budućnost dočekala drugu evropsku pobjedu, utakmica karijere Ivane Godeč

Ivana Godeč, FOTO ŽRK Budućnost

Rukometašice Budućnosti upisale su pobjedu na koju su čekale od 24. septembra, drugu u Ligi šampiona, drugu protiv istog rivala.

„Plave“ su u meču 12. kola savladale Savehof u gostima 27:23, nakon što su od švedskog tima u prvom dijelu takmičenja bile bolje kod kuće 31:30.

Budućnost je vodila tokom cijelog meča, a do sigurne pobjede je došla u drugom poluvremenu (na poluvremenu je bilo 13:12), uz sjajnu odbranu tokom svih 60 minuta.

U napadu je utakmicu karijere odigrala Ivana Godeč, koja je postigla devet golova iz 11 šuteva.

Pet je upisala Mari Plamenova Tomova, po tri Jelena Vukčević, Vanesa Agović i Tanja Ivanović.