Misa je heroina Ankare: Het trik naše golgeterke za titulu Fomgeta

Tačku na fenomenalnu sezonu u dresu Fomgeta, Misa Kuč stavila je het trikom u produžetku finala protiv Fenerbahčea u kojem je ekipa iz Ankare slavila sa 4:2 i osvojila titulu šampionki Turske.

Nisu se stvari dobro odvijale po Fomget jer je Fenerbahče već u sedmom minutu poveo golom Zenate Koleman.

Činilo se da je ekipa iz Istanbula pred pobjedom, sve dok duboko u sudijskoj nadoknadi nije dosuđen penal za Fomget, koji je u gol pretvorila Ukrajinka Darina Apanaščenko i odvela meč u produžetke.

Nakon kraćeg odmora krenuo je šou crnogorske golgeterke.

Za osam minuta tri puta je zatresla mrežu Fenerbahčea i izrasla u apsolutnu heroinu Fomgeta.

Poslije zdravstvenih problema Misa se vratila na najbolji način i pokazala da je i dalje među najboljim golgeterkama na Starom kontinentu.