Pratite nas

Fudbal

Potvrda dominacije: Breznica ubjedljivom pobjedom ovjerila sedmu uzastopnu titulu

Sedmu uzastopnu titulu fudbalerke Breznice ovjerile su ubjedljivom pobjedom u posljednjem kolu prvenstva Crne Gore.

Na svom terenu savladale su Mladost 2015 sa 5:1 i potvrdile dominaciju u domaćim okvirima.

Pogotke za Breznicu postigle su Jelena Petrović u 16, Jelena Vujadinović u 21. i 87., odnosno Nađa Đurđevac, koja je pogađala u 27. i 43. minutu.

Jedini pogodak za gošće djelo je Dunje Bojanić, dva minuta prije kraja utakmice.

Breznica je osvojila 33 boda, upisala 11 pobjeda i poraz od Danilovgrada.

Na kraju je imala 12 bodova prednosti u odnosu Danilovgrađanke, Ekonomist je osvojio treće mjesto sa 12, a Mladost 2015 je na posljednjoj poziciji sa tri noda.

BREZNICA – MLADOST 2015 5:1