Slađa Bulatović ušla u igru kad je bilo kasno, Rajo u 90. minutu poražen od Reala

Slađana Bulatović igrala je samo posljednjih nekoliko minuta u novom porazu Rajo Valjekana, koji se oprašta od španske elitne lige.

Madridske „pčelice“, koje su se i nedjelju matematički oprostile od elitnog ranga, izgubile su od Reala na svom terenu 1:0, golom Olge Karmone u 90. minutu.

Kapitenka crnogorske reprezentacije ušla je na teren odmah nakon primljenog gola, ali kasno je bilo za preokret.

Bulatović završava treću sezonu u Raju, a četvrtu u La Ligi, pitanje je da li će ostati u Madridu nakon ispadanja.

Real je pobjedom nastavio da se bori za treće mjesto, koje vodi u Ligu šampiona, a ima isti broj bodova kao Atletiko, tri kola prije kraja.